RVVZ VYSOČINA je Regionální Velká Výměna Zkušeností všech, kdo se věnují práci s dětmi a mládeží v jejich volném čase

RVVZ VYSOČINA je Regionální Velká Výměna Zkušeností.

RVVZ VYSOČINA je největším fórem pro hledání společného jmenovatele všech, kteří se amatérsky i profesionálně věnují výchově a smysluplnému naplňování volného času dětí a mládeže v kraji.

RVVZ VYSOČINA je určena všem vedoucím dětských oddílů jakékoliv organizace, rádcům či instruktorům, pracovníkům center volného času a dalším zájemcům, kteří pracují s dětmi ve volném čase.

Víkendová RVVZ VYSOČINA obsahuje tradičně tři druhy programu (mimo doprovodných akcí). SEKCE (diskuse účastníků nad daným problémem), SEMINÁŘE (odborník poučí ostatní) a DÍLNY (praktické ukázky spojené s aktivním zapojením účastníků).

Víkendová RVVZ VYSOČINA bude doslova nabita programem. Odvezete si řadu nových kontaktů, informací, námětů a zkušeností. Čeká na vás velké množství dílen, seminářů, diskusních fór, doprovodných programů, výstavek a setkání vtěsnaných do jednoho víkendu.

Virtuální RVVZ VYSOČINA v podobě těchto internetových stránek slouží k výměně zkušeností v obdobích mezi jednotlivými víkendovými RVVZkami, prezentaci závěrů, zveřejňování důležitých dokumentů, diskusi…

Základní informace o RVVZ Vysočina 2018 – Chaloupky Kněžice

www.rvvz-vysocina.cz

 

 

Kdy?
13. – 15. 4. 2018

Kde?
Chaloupky Kněžice (objekt bývalé lesovny nad Novou Brtnicí)

Kdo?
Pro instruktory, mladé vedoucí i jejich starší zkušenější kolegy, kteří chtějí získávat i předávat nápady, zkušenosti a tipy v oblasti volnočasových aktivit pro děti a mládež. Vítání jsou všichni od 15ti let věku. (Mladší 18ti let – účast jen s plnoletým garantem.)

Za kolik?
Poplatek je 500,- Kč za osobu. POZOR! V ceně je zahrnuto ubytování, jídlo (2x snídaně, 1x oběd a 2x večeře) a kompletní program.
Po přihlášení vám automaticky přijde faktura, zaplaťte ji obratem, ať se můžete přihlašovat na dílny, nejpozději tak, aby byl poplatek na účtu 31. 3. 2018. Pokud chcete fakturu pro organizaci, uveďte ji v přihlášce a kontaktujte nás na e-mail: martina.munduchova@chaloupky.cz

Registrace:
Registrovat se můžete od 1. 1. 2018 do 25. 3. 2018 nebo do naplnění celkové kapacity 100 účastníků. Účastníci z předchozích let nemusí vyplňovat novou přihlášku, stačí se přihlásit do systému a zakliknout okénko “chci se zúčastnit RVVZ 2018”.

Prezence:
V pátek od 16:00 do 24:00 hodin, V neděli je nutné objekt opustit do 14:00 hodin.

Spaní:
Spíme v pokojích různých typů na postelích či palandách, s sebou vlastní spacák a hrníček. Ve všech spacích zónách platí noční klid od 24:00 do 6:00 hodin.

Jídlo:
Pro účastníky je připraveno jídlo z naší kuchyně, veškerá jídla jsou vegetariánská, snídaně je formou švédského stolu. K dispozici bude také saloon s kavárnou.

S sebou:
Spacák, přezůvky, hrnek na pití, další oblečení a obutí dle vybraných programů a vlastní úvahy. Pokud chcete něco vystavit, promítat, rozdávat…, domluvte se s námi, vše připravíme.

Co nebrat:
Psy, alkohol a drogy. Jsme školské zařízení a na našich pozemcích je zákaz kouření, pro kuřáky bude vyhrazen prostor před areálem. Děkujeme za pochopení.

RVVZ Vysočina na Facebooku: www.facebook.com/vysocinskarvvz

 

Napiš komentář

Comments are closed